Бонусна система

У нашому інтернет-магазині діє постійна система бонусів. Ви можете отримати до 15% від вартості покупки на свій бонусний рахунок. Кожен користувач, зареєстрований на сайті badminton.ua, автоматично стає учасником бонусної програми.

Умови бонусної системи:

  • Курс обміну бонусів: 1 бонус = 1 гривня
  • При реєстрації на сайті ви отримуєте 50 бонусних балів, які можете витратити вже на першу покупку.
  • Після виконання замовлення Ви отримуєте до 10% на свій бонусний рахунок (наприклад: при замовленні на 2000 грн. – 200 грн. переходить на Ваш бонусний рахунок). На акційні пропозиції відсоток нарахованих бонусів може сягати 15%. Такі позиції будуть позначені.
  • За залишений розгорнутий відгук про товари, представлені на нашому сайті, у вас є можливість отримати 15 гривень на бонусний рахунок. У відгуку можна описати плюси та мінуси товару, враження від використання інвентарю, досвід покупки в інтернет-магазині.

Бонуси нараховуються на бонусний рахунок протягом одного тижня з моменту виконання замовлення. Будь-яке замовлення може бути сплачено бонусами, при цьому можна списати до 50% вартості товару бонусами. У разі повернення та обміну товару стан бонусного рахунку перераховується.

Інформацію про стан бонусного рахунку можна перевірити в особистому кабінеті в розділі “Бонуси“.

Кошик

Оформити замовлення

Авторизація

Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты, и мы Вам перезвоним в ближайшее время

Всі результати пошуку